ULAZAK JOVIĆA SPASAO REAL! Kraljevi se VADILI u poslednjih DESET MINUTA! (VIDEO)

23.01.2022

17:32

Elče je nastavio sjajan niz dobrih rezultata u Primeri i uspeo da otkine jedan bod lideru tabele! 2:2 (0:1)

Luka Jović i Karim Benzema

Dominirao je Real ovog popodneva u Madridu, ali Elče je uspeo da iskoristi svoje jedine dve šanse na meču i malo sreće mu je nedostajalo da odnese sva tri boda iz Madrida.

Došao je Elče do prednosti golom Lukasa Boje u 42. minutu, koji je došao kao kazna za promašen penal Benzeme.

Na 2:0 povisio je Pere Milja u 76. minutu.

Ušao je Luka Jović umesto povređenog Benzeme u 58. minutu kojem danas nije bio dan, i tako doneo preko potrebnu energiju u napadu Madriđana.

Prvo je Luka Modrić smanjio prednost golom sa bele tačke (82. minut), da bi Eder Militao u nadoknadi vremena (90+2 minut) u potpunosti anulirao vođstvo domaćina.