SERIJA A: Šampion je preživeo, nastavljena borba za SKUDETO! (FOTO)

22.01.2022

20:30

Šampion Italije nastavlja pohod ka novom "Skudetu". U utakmici 23. kola Serije A, fudbaleri Intera savladali su ekipu Venecije rezultatom 2:1.

Mnogo teže nego što je bilo ko očekivao Inter je na stadionu "Đuzepe Meaca" savladao sedamnaestoplasiranu ekipu elitnog ranga italijanskog fudbala Veneciju.

FK Inter - FK Venecija

Venecija je povela preko Tomasa Henrija u 19. minutu utakmice, a Inter je uspeo da izjednači tek u 40. minutu, kada je mrežu Venecije zatresao Barela.

Edin Džeko

Neizvesnost kada je pobednik ovog meča u pitanju potrajala je sve do 90. minuta kada je Edin Džeko postigao pogodak i doneo sva tri boda "Nero-azurima".