GRAĐANI NAPOKON ZAUSTAVLJENI! Nova nada za Liverpul i Čelsi! (VIDEO)

22.01.2022

19:55

U okviru 23. kola Premijer lige Mančester siti odigrao je nerešeno na gostovanju Sautemptonu 1:1 (1:0)!

Kevin de Brujne

Treći remi Sitija ove sezone, a drugi put da mu bodove otkida Sautempton!

Poveo je domaćin golom Kajl Voker-Pitersa na asistenciju Redmonda u 7. minutu meča. Došli su "sveci" do još jednog gola preko Broje u 23. minutu, ali nakon pregladanja snimka dosuđena je ofsajd pozicija.

Nakon toga krenula je potpuna ofanziva aktuelnih šampiona koji su stvorili niz šansi, ali sjajni Foster je uspeo sve da odbrani. Ipak, u 65. minutu morao je da kapitulira, kada je na sjajnu loptu de Brujnea Laporte spretno reagovao i poravnao rezultat.

Do kraja meča ređale su se šanse gostiju, radio je čak i VAR u 78. minutu kada je nakon prekršaja na De Brujneom Siti tražio penal, ali je prekršaj bio van šesnaesterca.

Na kraju za obe strane zaslužena podela bodova.