PREMIJER LIGA: Rašford HEROJ Junajteda, u Londonu DRON pravio PROBLEME! (VIDEO)

22.01.2022

18:02

Prekidi u Londonu, Junajted slavi Rašforda!

Dron na meču Brentford Vulverhempton

Mančester junajted savladao je Vest Hem minimalnim rezultatom u okviru 23. kola Premijer lige. Junak "crvenih đavola" bio je Markus Rašford golom za pobedu u dubokoj nadoknadi vremena (90+3 minut).

Opet je Junajted odigrao utakmicu za zaborav, u kojoj smo videli ukupno tri udarca u okvir gola. Može se reći da su "čekićari" bili i bolji rival i da su nezasluženo izgubili ovu utakmicu.

Na utakmici Brentforda i Vulverhemptona koja je završena pobedom gostiju 1:2 (0:0), videli smo nesvakidašnju situaciju. Sredinom prvog poluvremena došlo je do prekida meča zbog drona koji je kružio iznad stadiona u Londonu.

Samo što je utakmica nastavljena, desio se sudar glavama Rika Henrija i Matijasa Jensena, pa utakmica opet bila prekinuta. Sve to dovelo je do nadoknade od 27 minuta u prvom poluvremenu.

Posle pauze, Žoao Mutinjo je golom u 48. minutu doneo prednost Vulvsima. Poravnao je Ajvan Toni u 71. minutu, golom na drugoj uzastopnoj utakmici, ali su na kraju slavili "vukovi". Mutinjo je u 78. minutu asistirao Nevešu za pobedonosni pogodak.