RANIJERI, PAKUJ KOFERE: Norič PONIZIO Votford i bacio ga u OPASNU zonu!

21.01.2022

22:11

Odigran je prvi meč 23. kola Premijer lige.

Fudbaleri Votforda do nogu su potučeni na svom terenu od Noriča rezultatom 3:0 u duelu dva tima koja se žestoko bore za opstanak.

Ekipa Dina Smita je tako stigla do druge pobede u nizu i prvi put posle dugo vremena je bar na kratko izašla iz opasne zone. Sa druge strane Klaudio Ranijeri je doživeo još jedan poraz i pitanje je dokle će ostati na klupi "Stršljenova".

Posle prvih 45 minuta na Vikaridž roudu golova nije bilo, ali je potom usledila dominacija gostiju.

Džoš Sardžent je u 51. minutu maestralnim udarcem savladao Bahmana, a potom je u 74. minutu još jednom postigao gol za velikih 2:0.

Dvostruki strelac... Džoš Sardžent

Oba puta VAR je proveravao pogotke bivšeg fudbalera Šalkea, ali nije menjao odluke.

Votford je završio meč sa igračem manje nakon što je Emanuel Denis dobio drugi žuti karton, a očajno veče za domaćina završila se autogolom Kucke za konačnih 3:0.

Utakmica je u jednom trenutku u drugom poluvremena bila prekinuta zbog nestanka struje, pa je nadoknada vremena trajala 15 minuta.