NIJE MU LAKO: Loše vesti za Sinišu Mihajlovića!

21.01.2022

21:45

Loše veče za Sinišu Mihajlovića.

Siniša Mihajlović

Siniša Mihajlović i njegova Bolonja poraženi su na gostovanju Veroni rezultatom 2:1 u okviru 23. kola Serije A.

Gosti su poveli već u 14. minutu golom Orsolinija, ali je domaćin uspeo da do kraja poluvremena izjednači preko Kaprarija.

Činilo se da će timovi podeliti bodove, ali je onda u 85. minutu rezervista Kalinić doneo veliku pobedu Veroni.

Mihajlović je u 87. minutu na teren poslao i bivšeg napadača Crvene zvezde Dijega Falčinelija, ali on nije uspeo da promeni rezultat.

Bolonja je doživela treći poraz u nizu i sada je 13, dok je Verona skočiča na poziciju devet.