ODMAH POSTIGAO GOL: Prvenac Ohija u dresu Crvene zvezde! (VIDEO)

20.01.2022

19:01

Crvena zvezda se trenutno nalazi u Antaliji gde se vredno priprema za nastavak sezone.

Ohi Omoižuanfo

Posle sedam paklenih dana treninga, Dejan Stanković je odlučio da raspodeli fudbalera u dva tima, pa su oni odigrali test utakmicu u trajanju od 60 minuta.

Pobedu je odnela Plava ekipa koju su predvodili Aleksandar Dragović i Aleksandar Katai, oni su na kraju slavili sa 2:1, a prednost bi bila i ubedljivija da na golu nije činio čuda Milan Borjan.

Petar Stanić je doneo prednost Plavima u 20. minutu. Sjajno je iskoristio centar šut Filipa Falka i glavom pogodio mrežu.

Ohi se dosta mučio teško je ulazio u šanse, ali je nakon igranja rukom Dragovića, bio precizan sa bele tačke i tako doneo izjednačenje Crvenima.

U nastavku utakmice Pankov je ukrao jednu loptu, a potom lepo proigrao Kataija koji je postigao pobedonosni pogodak.

Postojala je nedoumica da li je Katai bio u ofsajdu, međutim proverom na kamerama Zvezda TV-a je ustanovljeno da nije bilo nedozvoljeno pozicije.

Fudbaleri Crvene zvezde u petak će imati prvi slobodan dan na pripremama.