IBRA OČIMA NE VERUJE: Zlatan TRAGIČAR, šokantan poraz Milana!

17.01.2022

19:54

Od 18:30 odigrana su dva meča 22. Serije A.

Zlatan Ibrahimović

Fudbaleri Milana na svom terenu dočekali su Speciju i u potpunosti su razočarali svoje navijače, pošto su nakon preokreta izgubili sa 2:1.

Rosoneri su poveli u nadoknadi prvog poluvremena kada je Leao bio strelac, a samo minut ranije penal je promašio Teo Ernandez.

U nastavku se očekivalo da domaćin sačuva i možda uveča prednost, ali dogodilo se totalno suprotno.

Aguedlo je u 64. minutu doneo izjednačenje Speciji.

Ibrahimović je u nadoknadi vremena imao dve neverovatne šanse, ali ih nije iskoristio, pa je samo minut kasnije stigla surova kazna. Gjasi je u petom minutu nadoknade preciznim udarcem šokirao San Siro i doneo pobedu Speciji.

U drugom meču Napoli je rutinski savladao u gostima Bolonju Siniše Mihajlovića sa 2:0.

Oba pogotka postigao je Irving Čuki Lozano, po jedan u oba poluvremena.