11.01.2022

21:11 >> 22:11

Srpski napadač Aleksandar Mitrović postigao je 23. a zatim i 24.gol u sezoni.

Aleksandar Mitović

Reding je u okviru 25. kola Premijer lige dočekao Fulam, a gosti su odneli čitav plen. Ne samo to, bili su prilično ubedljivi sa 0:7 (0:2).

Goste je u napadu ponovo predvodio Aleksandar Mitrović, bio je i strelac jednog gola u finišu prvog poluvremena kada je iz penala pogodio mrežu protivnika. Drugi je postigao u finišu drugog poluvremena.

Pre njega je pogodio Vilson, potom je Vilson pogodio i u 60. minutu, a onda su pogađali i Tete, Kebano i Adarabiojo, da bi Mitrović pogodio za konačnih 0:7.

Tada je Srbin dočekao odbitak i poslao je loptu u mrežu za verovatno najteži poraz Veljka Paunovića u karijeri.