NEMA IM RAVNIH: Inter UPUCAO i Lacio!

09.01.2022

22:00

Fudbaleri Intera nastavili su da krupnim koracima koračaju ka odbrani Skudeta.

Inter je na svom terenu savladao Lacio u derbiju 21. kola sa Serije A rezultatom 2:1.

Neroazuri su sad ponovo prvi na tabeli italijanskog prvenstva pošto imaju bod više i meč manje od drugoplasiranog Milana, sa druge strane tim iz glavnog grada je ostao na poziciji osam.

Domaćin je poveo golom Bastonija u 30. minutu, a samo pet minuta kasnije Ćiro Imobile je na asistenciju Albanca Hisaja izjednačio na 1:1.

Veliku pobedu Interu doneo je Škrinjar, koji je pobedonosni gol postigao u 67. minutu.

Srpski fudbaler Sergej Milinković-Savić odigrao je svih 90 minuta u redovima gostiju.