ŠTA SE OVO DOGODILO? Filip Kostić ostao u NEVERICI!

08.01.2022

19:30

Neverovatan meč 18. kola Bundeslige odigran je u Frankfurtu.

Borusija iz Dortmunda je posle čudesnog preokreta u poslednjih 20 minuta savladala domaći Ajntraht sa 3:2.

Domaćin je odigrao savršeno prvo poluvremen, posle kojeg je imao sigurnu prednost od 2:0.

U ovom periodu dominirao je srpski reprezentativac Filip Kostić, koji je bio asistent kod prvog pogotka dvostrukog strelca Borea.

Ipak, u nastavku se dogodilo pravo čudo. Ajntraht je do 71. minuta imao prednost od 2:0 i činilo se da će stići do rutinske pobede, ali se dogodilo potpuno suprotno.

Dortmund je smanjio na 2:1 golom Torgana Azara, a onda je u razmaku od 87. do 89. minuta postigao još dva gola. Na 2:2 izjednačio je Džud Belingem, a velika tri boda "Milionerima" doneo je Daud.

Filip Kostić i društvo mogli su samo u neverici da proprate završetak meča, u kojem su bili nadomak pobede.

Sa druge strane, Dortmund je iskoristio poraz Bajerna od Menhengladbaha i ponovo ima kakve, takve šanse da se bori za titulu u Bundesligi.