REAL NE MOŽE BEZ JOVIĆA: Srbi skinuli KRUNU KRALJU - novogodišnja SENZACIJA u Primeri! (VIDEO)

02.01.2022

14:53

Praznično iznenađenje priredili su fudbaleri Hetafea koji su u okviru 20. kola Primere savladali Real Madrid sa minimalnih 1:0 (1:0).

Detalj sa meča Hetafe - Real Madrid

Gol odluke u predgrađu španske prestonice postigao je Unal u 9. minutu susreta. Usledila je velika ofanziva "Kraljevskog kluba" koji je propustio nekoliko izglednih prilika, a sa promašajima je prednjačio francuski centarfor Karim Benzema.

U dresu "Galaktikosa" nije bilo srpskog napadača Luke Jovića, koji je u karantinu zbog koronavirusa, dok su u pobedi "plavih" učestvovali Stefan Mitrović i Nemanja Maksimović (odigrali svih 90 minuta).

Domaćin je stigao do velika tri boda kojima se odvojio od zone ispadanja, dok su izabranici trenera Karla Anćelotija na čelu La lige sa 46 osvojenih poena.