KIKS TOTENHEMA: Pevci nisu mogli ni sa igračem više - Vest Hem RAZBIO Votford!

28.12.2021

17:19

Fudbaleri Totenhema remizirali su sa Sautemptonom 1:1, u okviru 20. kola u Premijer ligi.

Totenhem - Sautempton

Sautempton je u 25. minutu u prednost doveo kapiten Džejms Vard-Praus.

Totenhem nije imao odgovor, ali im je štoper protivničke ekipe Salisu pomogao.

On je u 40. minutu napravio grub faul nad Sonom unutar svog šesnaesterca. Ne samo da je skrivio penal, već je dobio i drugi žuti karton.

Kejn je realizovao jedanaesterac za odlazak na pauzu uz egal. "Petlovi" su sa igračem više bili bolji u drugom delu igre, čak su i postigli dva gola, ali i Kejnov i Doertijev je poništen.

Vest Hem je slavio ubedljivo na gostovanju Votfordu 1:4.

Nije se činilo da će biti tako lako nakon što je Denis lepim pogotkom doveo svoju ekipu u vođstvo već u četvrtom minutu.

Međutim, Vest Hem već do isteka stiže do preokreta i to u dva minuta. Najpre je u 27. precizan bio Souček, da bi dva minuta kasnije pogodio i Benrama na asistenciju Antonia.

Do kraja susreta su se upisali Nobl iz jedanaesterca i Vlašić u nadoknadi vremena.

Meč Kristal Palasa i Noriča je završen rezultatom 3:0, a susret je obeležio Odson Eduar.

Francuz je najpre bio precizan sa "bele tačke", da bi potom asistirao i kod preostala dva pogotka svoje ekipe.

Norič sa ovim porazom ostaje zakucan za dno tabele, dok je Palas trenutno deveti.