ČOVEK STENA: Arapi BRUJE o Vladimiru Stojkoviću!

26.12.2021

08:51

Srpski golman Vladimir Stojković nije primio gol u poslednja tri meča među stativama Al Fejhe, a kada se sve sabere, gotovo 300 minuta nije "kapitulirao".

Bivši golman Partizana je jedan od razloga što Al Fejha važi za drugu najbolju odbranu prvenstva Saudijske Arabije.

Stojković je uspeo da veže i treću utakmicu bez primljenog gola, a u poslednjem meču na kome je savladan, poklekao je u 81. minutu, što dovodi do zaključka da je gotovo 300 minuta nesavladan.

Vladimir Stojković

Samo je jedan tim u Saudijskoj Arabiji primio manje golova od Stojkovićevog, a srpskom golmanu se očigledno dopada nova sredina, pa mu ni godine ništa ne mogu.

Fudbaleri Abe su uputili samo jedan udarac ka golu iskusnog čuvara mreže, a pre dve nedelje, Stojković je odoleo napadima Al Hilala (0:0), jednog od favorita tamošnjeg prvenstva.