BARSA NEMOĆNA I SA IGRAČEM VIŠE: Gudelj odbranio bedem Sevilje (VIDEO)

21.12.2021

22:52

U derbiju odloženog kola španske La lige, snege su odmerili Barselona i Sevilja. Nakon nešto više od 90 minuta bodovi su podeljeni nakon rezultata 1:1.

FK Sevilja

Uprkos konstantnim pretnjama Barselone, fudbaleri Sevilje su uspeli da prvi zatresu mrežu, ali je gol Rafe Mira poništen.

Zatim je, u 32. minut utakmice, Rakitić je izveo korner po zemlji najbolje se snašao Papu Gomez koji je poslao loptu u mrežu.

Međutim, Barsa nije odustajala i do izjednačenja je došla u poslednjem minutu prvog dela igre.

Korner je izveo ga Dembele, a najviši u skoku je bio Arauho za 1:1.

Drugi deo meča obeležio je incident kada je Kounde loptom u glavu pogodio Albu ž, zbog čega je dobio i crveni karton.

Šansu je dobio reprezentativac Srbije, Nemanja Gudelj, koji je odlično odradio posao te Katalonci nisu uspeli da dođu do potpunog preokreta.