JUVENTUS SIGURAN: Rutinska pobeda "stare dame" protiv Kaljarija!

21.12.2021

21:50

Fudbaleri Juventusa su savladali ekipu Kaljarija sa 2:0, u okviru 19. kola Serije A.

Juventus - Kaljari

Jedini udarac u okvir gola u prvom poluvremenu je pretvoren u pogodak, Moize Ken je bio strelac u 40. minutu utakmice.

U nastavku je Juventus uzeo stvari u svoje ruke, a Bernardeski rešio utakmicu golom u 83. minutu meča.

Dobio je loptu od Kuluševskog, bio je na levoj strani i šutirao je sa oko 20 metara u sam ugao za konačnih 2:0.

U drugom meču današnjeg dana, Đenova je dočekala Atalantu u okviru 19. kola Serije A, a golova nije bilo.