HLADAN TUŠ ZA MITROVIĆA: Srpski golgeter u neverici!

20.12.2021

21:54

Fudbaleri Šefild junajteda iznenadili su Fulam u Londonu sa 1:0 u 23. kolu engleskog Čempionšipa, a nemoćan je bio i Aleksandar Mitrović.

Aleksandar Mitrović

Fulam je odigrao jako loš meč, a jedini gol na Krejven Kotidžu je viđen već u trećem minutu kada je strelac Iliman Ndaje.

Srpski golgeter Aleksandar Mitrović nije najbolje ispraćen od svojih saigrača, ali je u finišu meča imao ogromnu šansu za izjednačenje.

Sjajni napadač je promašio zicer u 92. minutu, prevario je trojicu čuvara, ali je pogodio prečku.

Fulam je, uprkos četvrtom porazu u sezoni, ostao prvi na tabeli, dok se Šefild vratio u igru za plej-of za Premijer ligu.