RAPSODIJA NA KROVU: Voždovac slavio u GOLEADI, fantastičan završetak godine u Superligi!

19.12.2021

16:05

Fudbaleri Voždovca i Metalca su spektakularnom utakmicom spustili zavesu na Superligu Srbije u 2021. godini.

Voždovac je u pravoj goleadi na svom terenu savladao Metalac sa 5:2 u okviru 21. kola domaćeg prvenstva.

U prvom poluvremenu viđena su "samo" dva gola.

Domaćin je poveo već u 4. minutu pogotkom Milovića, da bi 13 minuta kasnije Đurić poravnao na 1:1.

Prava rapsodija dogodila se u nastavku meča, u kojem smo videli čak pet golova.

Voždovac je u razmaku od 51. do 70. minuta postigao četiri gola i zacementirao pobedu. Redom su pogađali Purtić, Vujnović, Hajdin i Mašović.

Metalac je jedino uspeo da dok je trajala serija domaćina preko Grbovića ublaži bruku.