PORTUGALAC TRLJA RUKE: Čudo se DOGODILO, fantastična vest za Murinja!

15:55

Velika pobeda za Žozea Murinja.

Žoze Murinjo

Fudbaleri Rome su na teškom gostovanju u Bergamu deklasirali Atalantu sa 4:1.

Rimljani su tako posle brojnih poraza konačno savladali jednog snažnog rivala u Seriji A.

Temi Ejbraham je već u 1. minutu doneo prednost Romi, a sredinom prvog poluvremena na 2:0 povisio je Zaniolo.

Uspela je Atalanta uz dosta sreće preko Mjuriela da smanji na 2:1 u nadoknadi vremena.

Domaćin je u drugih 45 minuta svim silama krenuo ka golu Rome i uspeo je da izjednači 2:2 golom Zapate. Ipak, pogodak Kolumbijca poništio je VAR zbog nedozvoljene pozicije u kojoj se nalazio.

Roma je samo četiri minuta kasnije povela sa 3:1, nakon što se Smoling fantastično snašao posle centaršuta Veretua. Konačnih 4:1 postavio je svojim drugim golom na meču Ejbraham.

Murinjov tim je ovim trijumfom skočio na peto mesto, dok je Atalanta ostala na poziciji četiri.