LUDNICA U NOVOM PAZARU: Vojvodina posle dva CRVENA kartona izvukla remi!

18.12.2021

14:11

Fudbaleri Novog Pazara i Vojvodine igrali su nerešeno 1:1 u utakmici 21. kola Superlige Srbije.

Već u šestom minutu direktan crveni karton dobio je fudbaler Vojvodine Momčilo Mrkajić zbog nesportskog poteza u duelu sa Vahidom Zimonjićem.

Uprkos igraču manje Vojvodina je prva postigla gol. Strelac je u 58. minutu bio Nebojša Bastajić. Međutim, domaći tim uspeo je da uzvrati osam minuta kasnije kada je Luka Ratković i iz blizine izjednačio na 1:1.

U 72. minutu novi problem za Vojvodinu. Mihajlo Nešković je pokušao da simuliranjem iznudi jedanesterac zbog čega mu je sudija Novak Simović pokazao žuti karton. Kako je već imao jednu javnu opomenu, automatski je dobio crveni karton.

Ipak, Vojvodina je i sa dva igrača manje uspela da osvoji bod, iako su Pazarci bili konkretniji u nastavku meča.

Vojvodina je uoči zimske pauze trenutno četvrta na tabeli sa 30 bodova, dok je Novi Pazar na 14. mestu sa 17 bodova.