SALETOVA ČETA GAZI: Čukarički rutinski protiv Radničkog!

15.12.2021

18:31

Fudbaleri Čukaričkog savladali su Radnički iz Kragujevca sa 2:0 u utakmici 21. kola Superlige.

Pitanje pobednika domaćini su rešili u drugih 45 minuta. Prvo je Jovanović pogodio u 61. minutu da bi trijumf overio Kovač sedam minuta pre kraja.

Gosti su ovim porazom ostali na poslednjem mestu sa 16 bodova koliko imaju i Novi Pazar i Metalac, međutim Kragujevčani imaju utakmicu više. Radnički je bez pobede u šampionatu od 22. septembra kada su savladali Novi Pazar 2:1.

Čukarički je, sa druge strane, u odličnoj formi i trenutno se šest mečeva bez poraza i nalaze se na trećoj poziciji sa 38 bodova.