ĆAVI, UZALUD SI DOLAZIO: Barselona se BRUKA, više nikog ne može da pobedi!

12.12.2021

17:13

Fudbaleri Barselone ne mogu nikoga da pobede!

Ćavi je stigao na klupu Barselone umesto Ronalda Kumana, navijači su zbog te promene bili veoma euforični, ali čini se uzalud, pošto će Kataloncima dugo trebati da se vrate na staze stare slave.

Barselona ponovo nije pobedila, već je remizirala sa Osasunom u Pamploni, rezultat je bio 2:2.

Španski velikan poveo je golom Nika u 12. minutu, da bi Garsija samo dva minuta kasnije doneo 1:1 domaćinu.

Barselona do nove prednosti stiže preko Ezalzulija odmah na startu drugog poluvremena. Činilo se da će Ćavijevi momci stići do važna tri boda, ali je onda u 86. minutu Avila pogodio za 2:2 i tako doneo veliki bod Osasuni.

Barselona je trenutno tek na osmom mestu na tabeli Primere, dok je Osasuna deseta.