Radnički i Čukarički podelili bodove, TSC ubedljiv!

11.12.2021

18:33

Fudbaleri Radičkog iz Niša i Čukaričkog odigrali su nerešeno 1:1 (0:1) na Čairu, u 20. kolu Superlige Srbije.

Đorđe Jovanović

Brđani su poveli golom Ðorđa Jovanovića u 37. minutu sa penala, dok je bod domaćem timu doneo Aleksandar Pejović, takođe sa bele tačke, u 73. minutu.

Gosti su od 85. minuta igrali sa igračem manje, zbog isključenja Miladina Stevanovića, koji je dobio drugi žuti karton.

Fudbaleri Kolubare pobedili su na svom terenu Proleter sa 2:1.

Golove za Kolubaru postigao je Uroš Đuranović u 34. i 48. minutu, dok je strelac za Proleter bio Marko Vukasović u 20. minutu.

Ranije danas, TSC je ubedljivo na gostovanju savladao kragujevački Radnički 1923 sa 3:0, a strelci za ekipu Žarka Lazetić bili su Stefan Vukić u 27. i 80 minutu i Mihajlo Banjac u 72.

Rezultati 20. kola: Radnički 1923 - TSC 0:3, Radnički Niš - Čukarički 1:1, Kolubara - Proleter (u toki ),

sutra: Novi Pazar - Voždovac (14.00), Mladost - Napredak (14.30), Vojvodina - Spartak (16.00),

ponedeljak: Metalac - Partizan (15.45), Crvena zvezda - Radnik (18.00).