SAMO MILOVANOVIĆ ODUŠEVIO OD PARTIZANOVE DECE: Crno-beli ostvarili CILJ, ali na proleće MORA BOLJE! (OCENE)

09.12.2021

22:57

Fudbaleri Partizana ostvarili su cilj, ali u najmanju ruku nisu oduševili. Crno-beli su u Humskoj remizirali sa kiparskim Anortozisom (1:1), a najbolji utisak ostavio je strelac jedinog pogotka za domaće - Marko Milovanović!

On je zatresao mrežu Kiprana odličnom reakcijom u 20. minutu susreta, a tokom celog meča odlično je odmenio startnog napadača Rikarda Gomeša.

Ipak, ostali fudbaleri "Parnog valjka" uklopili su se u "sivilo" u četrtak uveče, a ocene možete pročitati u nastavku.

Aleksandar Popović (6) - Veliki kiks načinio je golman Partizana, pošto je skrivio penal u 32. minutu, ali se iskupio sa nekoliko odličnih odbrana.

Aleksandar Miljković (6) - U defanzivi solidan, u napadu neprimetan.

Igor Vujačić (6,5) - Pouzdan, na svom nivou, kao i uvek, bez većih grešaka, ulivao je sigurnost u odbranu "Parnog valjka".

Siniša Saničanin (6,5) - Mogao je bolje da reaguje kod velike prilike Kiprana u 15. minutu, ali je kako je odmicao meč podizao nivo igre.

Slobodan Urošević (6) - Imao je dosta problema sa krilnim igračima Anortozisa, nije se istakao u napadu, ali je korektno odradio svoj deo posla.

Saša Zdjelar (6) - Uložio je dosta truda na sredini terena, ali je falilo kreacije i lopti unapred.

Miloš Jojić (6,5) - Bio je najbolji u veznom redu Partizana, a odlično je centrirao kod pogotka Milovanovića.

Kvinsi Menig (6) - Dosta se trudio, ali nije bio dovoljno konkretan i opasan po gol Kiprana.

Lazar Pavlović (5,5) - Izuzetno slaba igra ofanzivnog vezista crno-belih, bez ozbiljnijeg učinka. Jednostavno, bio je neprimetan na terenu.

Nemanja Jović (5) - Još jednom je pokazao da ne može da pronađe formu iz prošle sezone. Možda i najslabiji akter na terenu u redovima Partizana...

Marko Milovanović (7) - Postigao je vodeći gol, generalno igrao odlično u polju, pa je pokazao da je špic Partizana za budućnost!

Oduševio u Humskoj - Milovanović slavi gol protiv Anortozisa

Aleksandar Šćekić (6) - Ušao je sa klupe i uneo čvrtsinu u domaći tim, baš ono što se od crnogorskog veziste i očekuje.

Aleksandar Lutovac (5,5) - Nije uspeo da promeni stvari na terenu, iako je Stanojević upravo to želeo sa njim - promenu ritma.

Nemanja Miletić (-) - Nije proveo dovoljno vremena na terenu, ušao je tek u samoj završnici.

Marko Živković (-) - Kao i Miletić, bez učinka kojim bi mogao biti ocenjen.

Aleksandar Stanojević (6) - Ono što će se pamtiti sa ovog meča je prolaz dalje. Trener Partizana je ostvario cilj, ali igra crno-belih sigurno da brine "Grobare".Vicešampion Srbije je bio previše defanzivan, letargičan na terenu, a deo odgovornosti je i na šefu struke.