VOJVODINA SE ZAMRZLA NA KROVU: Voždovac srušio "Lale"

07.12.2021

15:37

U okviru 19. kola Superlige Srbije, odigran je meč na krovu tržnog centra na Voždovcu gde je domaćin savladao novosadsku Vojvodinu rezultatom 3:1.

Detalj sa meča Voždovac - Vojvodina

Domaćini su se bolje snašni po ovim hladnim uslovima i u 22. minutu su preko Ivezića došli do prednostiStanisavljević iz kornera centrirao na prvu stativu, a Ivezić glavom matirao Simića za 1:0.

Nisu stigli gosti ni da se valjano obraduju a odgovor gostiju je munjevito stigao.

Naime, "lale" su poravnale rezultat posle samo dva minuta, strelac je bio Vukadinović.

U 74. minutu Voždovac je preko Milosavljevića koji je u igru ušao stotinak sekundi ranije ponovo došao do prednosti. On je iskoristio lošu reakciju Кopitovića, ukrao loptu i potom lobovao Vukliša za 2:1.

Četiri minuta kasnije, Stanisavljević je izveo prekid sa desne strane, a Vujnović glavom poslao loptu u mrežu za konačnih 3:1.