LAZOVIĆ PREVESLAO VENECIJU! Neverovatan preokret Verone na gostovanju!

05.12.2021

18:03

Fudbaleri Venecije poraženi su od Verone na svom stadionu rezultatom 4:3, u utakmici 16. kola italijanske Serije A.

Verovali ili ne, Venecija je prokockala velikih 3:0, vođstvo koje su stekli još u prvom poluvremenu zahvaljujući golovima Čekaronija u 12. minutu, Črnigoja u 19. i Henrija u 27. minutu.

Verona je smanjila na 3:1 u 52. minutu autogolom Henrija, da bi posle igranja rukom Čekaronija jedanaesterac u gol pretvorio Kaprari u 65. minutu, a za 3:3 postarao se Đovani Simeone.

Sin Dijega Simeonea je bio i heroj ovog meča, pošto je u 85. minutu postigao i četvrti gol na meču i Veroni doneo pobedu rezultatom 4:3.