SERGEJ JE PUKOVNIK I POKOJNIK! Maestralna partija Srbina pa pomračenje uma! (VIDEO)

05.12.2021

18:54

U 16. kolu Serije A, Lacio je na gostovanju u Đenovi savladao Sampdoriju.

Sergej Milinković Savić

Sergej Milinković Savić nastavlja sa sjajnim partijama u dresu nebesko-plavih, igrao se 7. minut utakmice u Đenovi kada je Srbin sjajnim udarcem levicom sa ivice kaznenog prostora poslao loptu u mrežu domaćina.

Samo deset minuta kasnije, Lacio povisuje na 2-0, a strelac je bombarder Rimljana Ćiro Imobile.

Brutalnu partiju osovina Imobile-Sergej nastavlja u 37. minutu, kada naš reprezentativac asistira sjajnom Italijanu za ubedljivih 3-0.

Do kraja utakmice nije moglo bez drame, da Lacio nije imao visoko vođstvo Sergej je mogao od heroja vrlo lako dobiti epitet tragičara pošto je u 67. minutu zaradio prvo žuti karton, a odmah zatim nakon prigovora sudiji i drugi koji je automatski značio - crveni.

Do kraja je viđen još samo počasni pogodak Sampe, koja je preko Gabijadinija došla do gola u 89. minutu.