PARTIZANOVA DECA SRUŠILA PAZARCE: Crno-beli nastavili POHOD KA TUTULI!

05.12.2021

16:48

Beogradski Partizan savladao je ekipu Novog Pazara u okviru 19. kola Superlige Srbije rezultatom 2:0 i tako je ponovo vratio prednost od 3 boda nad večitim rivalom Crvenom zvezdom na samom vrhu tabele domaćeg prvenstva.

Marko Milovanović

Nakon tvrdog prvog dela meča u kojem je dominirao defanzivni bedem gostiju na koji crno-beli nisu imali adekvatan odgovor, te se zato i na pauzu otišlo bez golova.

Na ovakav rezultat odmah je reagovao Aleksandar Stanojević koji je izveo Pavlovića i Pantića a uveo mlade nade Partizana, Nemanju Jovića i Marka Milovanovića.

Ova odluka trenera crno-belih, pokazala se kao najbolja moguća, pošto je odmah u nastavku meča, bedem gostiju srušio upravo Milovanović u 50. minutu.

Samo devet minuta kasnije, odbrana Pazara reagovala je preoštro na sjajan drubling i prodor Rikarda Gomeša, te je sudija Stojanović odmah pokazao na belu tačku.

Jedanaesterac je za crno-bele realizovao mladi Nemanja Jović i tako postavio konačan rezultat na ovom meču.

Crno-beli su ovom pobedom opstali na prvom mestu tabele sa tri boda više od drugoplasirane Crvene zvezde.