BIO JE NA KORAK OD HUMSKE: Dominacija i dva gola bivšeg napdača Partizana!

05.12.2021

16:36

Stevan Jovetić odigrao je fantastičan meč u okviru 14. kola Bundeslige.

Stadion Partizana

Štutgar i Herta odigrali su nerešeno 2:2, a oba gola za goste iz Berlina postigao je upravo Stevan Jovetić.

Domaćin je ekspresno poveo sa 2:0 golovima Mamuša i Forstera, pa je gost posle samo 19 minuta bio u velikom zaostatku.

Ipak, u 40. minutu bivši napadač Partizana postiže prelep pogodak i pogađa same rašlje Štutgartovog gola.

Jovetić tu nije stao, pa je u 76. minutu još jednim golom doneo veliki bod Herti iz Berlina.

Podsetimo, crnogorski napadač se pre nekoliko meseci dovodio u vezu sa povratkom u Partizan, ali od toga na kraju nije bilo ništa.