PREMIJER LIGA: Konteov Totenhem GAZI redom, Fred PREKRATIO Junajtedove muke!

05.12.2021

16:12

Od 15 časova odigrane su tri utakmice 15. kola Premijer lige.

FK Totenhem

Fudbaleri Totenhema nastavili su da pružaju sjajne rezultate pod palicom Antonija Konteta.

Londonski velikan je rutinski na svom terenu savladao Norič sa 3:0. Sve je krenulo prelepim golom Moure u 10. minutu meča.

Kejn je imao nekoliko šansi, ali nije mogao da povisi rezultat u prvom poluvremenu. Totenhem je do 2:0 došao golom Davinsona Sančeza posle jednog kornera, da bi konačan rezultat postavio Hjon-Min Son.

Sparsi su sada peti na tabeli, ali sa mečom manje od svih rivala iznad njega, sa druge strane Norič je ostao na dnu Premijer lige.

Totenhem je procvetao dolaskom Kontea, a Junajted Rangnika. Nemac je po prvi put vodio tim sa klupe u pobedi nad Kristal Palasom sa 1:0.

Dugo se mučio Junajted, ali mu je muke skratio ni manje ni više Fred u 77. minutu.

Mančester je sada šesti, dok je Palas na 12. poziciji.

U trećem meču Lids i Brentford podelili su bodove, pošto je na Eland roudu bilo 2:2.