VLAHOVIĆ RASTUŽIO MIHU! Dušan nastavio da REŠETA, Fiorentini DRAMA u Bolonji! (VIDEO)

05.12.2021

13:27

Fenomenalan meč u okviru 16. kola Serije A odigrali su Bolonja i Fiorentina na stadionu "Renato del Ara", a gosti su na kraju trijumfovali rezultatom 3:2 (1:1).

"Srpski dvoboj" između Siniše Mihajlovića i Dušana Vlahovića pripao je centarforu "Orlova", koji je postigao treći pogodak za "Violu", iz penala u 67. minutu utakmice.

Nekadašnji špic Partizana se sa 13 postignutih pogodaka u tekućoj sezoni nalazi na čelu liste strelaca italijanskog prvenstva.

Na veliki odmor otišlo se nerešenim rezultatom (1:1), gostujućem timu prednost je doneo Maleh u 33. minutu, a poravnao je Berou, devet minuta kasnije. Terensku inicijativu Fiorentine krunisao je Biragi u 52. minutu, a meč je praktično rešio Vlahović pomenutim pogotkom.

Do kraja susreta, Bolonja je uspela samo da smanji zaostatak, ali ne i da izbegne poraz.

Klub iz Firence je sada petoplasiran na tabeli Serije A sa 27 bodova, dok su Mihini izabranici ostali na 24.