SRBIN UĆUTKAO ANĆELOTIJA: Maestralni Jović asistirao, pa POSTIGAO gol i odveo Real do VELIKE pobede! (VIDEO)

04.12.2021

21:21

Konačno je došlo i pet minuta za Luku Jovića.

Luka Jović

Luka Jović je derbi meč protiv Real Sosijedada počeo na klupi, ali je u 17. minutu ušao u igru nakon što se povredio najbolji fudbaler Madriđana Karim Benzema.

Srpski napadač je i te kako opravdao poverenje Karla Anćelotija.

On je prvo asistirao za gol Vinisijusa Žuniora u 47. minutu, a deset minuta kasnije se i sam upisao u listu strelaca i tako povisio na 2:0.

Jović je tako stigao do prvog gola u sezoni u španskoj Primeri, a pošto je do kraja meča ostalo još 30 minuta bivši napadač Zvezde će možda i dodatno uvećati svoj saldo golova.

Do kraja meča više nije bilo promene rezultata, pa je Real na krilima srpskog asa stigao do velike pobede.

Ekipa Karla Anćelotija je ubedljivo prva na tabeli Primere sa osam bodova i mečom viška u odnosu na drugoplasiranu Sevilju.