BOLJE OD OVOGA NIJE MOGLO: Partizanu rastu šanse za EVROPSKO PROLEĆE!

04.12.2021

20:03

Uskoro nas očekuje nastavak evropskih takmičenja u kojima i Srbija ima svoje predstavnike. Pored Crvene zvezde u Ligi Evrope svoju odlučujući bitku bije i beogradski Partizan koji će u Beogradu dočekati ekipu Anortozisa u okviru 6. kola Lige konferencija.

Ono što može da bude ohrabrujuće za izabranike Aleksandra Stanojevića svakako je podatak da je kiparski Anortozis poražen u prvenstvenom meču na svom stadionu u Larnaki od ekipe Paek, rezultatom 2:3, koja je pretposlednje plasiran tim u šampionatu Kipra.

Anortozis je ovim porazom sitgao do sedme pozicije na tabeli.

Odmah na početku ovog meča usledio je šok za domaće kada su gosti poveli sa 2:0, ali je u finišu prvog poluvremena Korea smanjio na 2:1.

U 62. minutu meča Hambardžumjan donsi Anortozisu izjednačenje, Međutim, gosti su u 72. minutu preko Eselinka došli do novog vođstva koje su uspeli da sačuvaju do kraja.