NE ZNA GDE UDARA: Nova BRUKA Žozea Murinja!

04.12.2021

18:54

Žoze Murinjo se još jednom obrukao.

Murinjova Roma do nogu je potučena na svom terenu od strane Intera koji je slavio sa ubedlijvih 3:0 u okviru 16. kola Serije A.

Vučica je tek peta na tabeli sa čak 13 bodova manje od vodećeg Milana, dok je Inter na drugom mestu.

Sve je bilo gotovo posle prvih 45 minuta, u kojima su gosti postigli sva tri gola.

Čalhanoglu je u 15. minutu doneo prednost Interu, a devet minuta kasnije na 2:0 povisio je bivši napadač Rome Edin Džeko.

Konačnih 3:0 postavio je Denzel Damfris u 39. minutu.

U drugom poluvremenu nije bilo prevelikih uzbuđenja, pa je Inter odneo ubedljivu pobedu. Ostaje da se vidi kakva će biti sudbina Žozea Murinja posle novog teškog poraza na klupi Rome.