PREMIJER LIGA: Evrogol NOKAUTIRAO Čelsi u londonskom derbiju! (VIDEO)

04.12.2021

14:43

Fudbaleri Vest Hema iznenadili su lidera, ekipu Čelsija, u 15. kolu Premijer lige. Popularni "Čekićari" uspeli su da trijumfuju na "Olimpijskom stadionu" u Londonu rezultatom 3:2 (1:2), posle preokreta.

Aktuelni šampion Evrope na veliki odmor otišao je sa prednošću od 2:1, zahvaljujući golovima Silve u 28. i Maunta u 44. minutu, dok je pogodak za domaćina dao Lancini, iz penala.

Preokret je viđen u drugom poluvremenu, kada je Vest Hem preko Bouvena najpre poravnao rezultat, da bi pobedonosni pogodak dao Masuaku, na spektakularan način, u 87. minutu susreta.

"Plavci" su uoči 15. runde enleskog prvenstva bili na čelu tabele sa 33 boda, dok su se izabranici menadžera Dejvida Mojesa sada "probili" na četvrtu poziciju sa 27.