GOLČINA SERGEJA! Ludnica u Rimu! (VIDEO)

02.12.2021

21:35

Sergej majstorijom dodatno pokrenuo Lacio, ali nije dovoljno.

Lacio je u okviru 15. kola Serije A dočekao Udineze, gubio sa 1:3 nakon prvog poluvremena, a onda veliki preokret u nastavku iako su domaći imali i 15-ak minuta igrača manje. Na kraju 4:4, Udineze je izjednačio u poslednjim trenucima utakmice.

Sjajnu rolu imao je naš reprezentativac Sergej Milinković Savić, spektakularnim golom za izjednačenje (3:3) u 56. minutu.

Srpski vezista je sam započeo akciju, nakratko su ga zaustavili gostujući fudbaleri, a onda se opet dokopao lopte, varkom tela poslao čuvara na drugu stranu, prišao na 16 metara i spektakularnim udarcem savio kiflu u gornji suprotan ugao Udinezeovog gola.