I PAZARCI MEĐU OSAM NAJBOLJIH: Bačka nemoćna u gostima!

02.12.2021

14:45

Danas su na programu preostali mečevi osmine finala Kupa Srbije u fudbalu. U prvom meču, fudbaleri Novog Pazara uspeli su da na svom terenu savladaju ekipu Bačke rezultatom 2:0 i tako stignu do četvrtfinala.

Navijači FK Novi Pazar

Pazarci su ovom pobedom nastavili niz od čak osam partija bez poraza na dva domaća fronta, takođe su upisali i drugu uzastopnu pobedu.

Prvi je mrežu protiv Bačke zatresao Luka Ratković, koji je u 24. minutu sa penala doneo prednost domaćima.

Samo 13 minuta pre kraja susreta Sead Islamović je realizovao akciju i postavio konačnih 2:0.

Danas je na programu još jedan meč osmine finala Kupa Srbije koji se igra u Novom sadu a sastaju se Javor i Vojvodina, dok je susret između Crvene zvezde i Radničkog iz Niša odložen.