DŽABA VAM NOVCI, MOJI SINOVCI: Njukasl nastavlja da se BRUKA, ispadanje iz Premijer lige sada je REALNOST!

30.11.2021

22:11

U utorak uveče odigrana su prva dva meča 14. kola Premijer lige.

Sen Maksiman

Njukasl je nastavio sa katastrofalnim rezultatima, i sledi mu grčevita borba za opstanak.

Svrake su na svom terenu remizirale 1:1 sa direktnim konkurentom Noričem.

Njukasl je od 9. minuta igrao sa igračem manje, nakon što je Kiron Klark dobio direktan crveni karton.

Ipak, i pored toga ekipa Edija Haua povela je početkom drugog poluvremena VAR penalom Kaluma Vilsona.

Norič do kraja susreta uspeva da osvoji važan bod preko sjajnog Temua Pukija.

Njukasl je ostao jedini tim bez trijumfa u Premijer ligi i trenutno je poslednji sa sedam bodova, dok je Norič 18. sa deset.

U drugom meču dana Lids je golom iz VAR penala Rafinje u nadoknadi vremena savladao Kristal Palas sa 1:0.