SUPERLIGA SRBIJE: Novi Pazar beži sa dna, Voša rutinirala Mladost na "Karađorđu"!

29.11.2021

18:22

Fudbaleri Novog Pazara i Vojvodine zabeležili su pobede u 18. kolu Superlige Srbije.

Pazarci su "Kraj Jošanice" nadigrali novosadski Proleter sa 2:0 (2:0), a golove za domaće postigli su Kiković u 19. i Dimić u 25. minutu utakmice.

Voša je na "Karađorđu" bila bolja od lučanske Mladosti sa 3:1 (2:0), na krilima dvostrukog strelca Vukadinovića. Prvi gol na meču delo je Zukića, iz jedanaesterca, dok je jedini pogodak za Lučance postigao Jovanović, sredinom drugog poluvremena.

Novosadska "Stara dama" je sada četvrta na prvenstvenoj tabeli sa 29 bodova, dok se Novi Pazar izjednačio sa kragujevačkim Radničkim na začelju (po 15 osvojenih poena).