PREMIJER LIGA: Rutinska pobeda Mančester sitija (VIDEO)

28.11.2021

16:12

Fudbaleri Mančester sitija savladali su Vest Hem sa 2:1 (1:0) u okviru 13. kola Premijer lige.

"Građani" su upisali rutinsku pobedu na "Etihadu", postigli su pogotke na vreme preko Gundogana u 31. i Fernandinja u 80. minutu, da bi poraz "Čekićara" ublažio Lancini u nadoknadi vremena.

Sitiju je u 17. minutu poništen i pogodak zbog ofsajd pozicije Rijada Mareza, koja je konstatovana posle pregledavanja VAR tehnologije.

Branilac titule je, na taj način, stigao do 29. boda, čime se izjednačio sa liderom Čelsijem, dok je Vest Hem četvrti, sa šest manje.