OVO SE RETKO VIĐA: Uz DVA AUTOGOLA nastavljena agonija Radničkog!

27.11.2021

14:35

U uvodnom meču 18. kola Superlige Srbije ekipa Napretka savladala je Radnički iz Kragujevca, nakon preokreta, rezultatom 1:2 na stadionu "Čika Dača".

IGRAČI NAPRETKA

Utakmica je počela obećavajuće za domaćine, Radnički je poveo već u drugom minutu autogolom gostujućeg defanzivca Mršića, koji je nakon centaršuta Kovačevića savladao svog golmana.

Već u 12. minutu su domaći imali šansu da udvostruče prednost, međutim nju je propustio Mirić u 12. minutu.

Kazna je stigla u 28. minutu kada je, takođe u sopstvenu mrežu, loptu ubacio Lakićević.

Nažalost, na ovoj utakmici viđen je i jedan incident, kada je, u 32. minutu, defanzivac Napretka Mršić bez lopte udario Vidovića, ali do isključenja nije došlo.

Nakon odmora, gosti su svim silama krenuli na gol Radničkog. Usledila je odlična akcija koju je predvodio Marjanović, koji je dodao na bok Stevanoviću, a ovaj uposlio Petra Đuričkovića, koji je ostavio za Marjanovića koji je pred golom Kragujevčana imao lak posao.

Marjanović je i u 71. minutu mogao da potvrdi pobedu "Čarapana", ali je njegov izuzetan udarac završio pored gola.