SPEKTAKL U LIGI ŠAMPIONA: Preokret Sitija, PETARDA Lajpciga, Dortmund u NOKDAUNU!

24.11.2021

21:55

Fudbaleri Mančester sitija savladali su PSŽ sa 2:1 u okviru Lige šampiona, u derbiju večeri, posle preokreta! Lajpcig je "patardirao" Klub Briž, dok je Dortmund doživeo težak poraz u Lisabonu.

Liverpul je na "Enfildu" bio bolji od Porta (2:0), dok je Milan u završnici "šokirao" Atletiko na "Metropolitanu" - 0:1!

Real Madrid nije imao problema u Tiraspolju protiv Šerifa (0:3), a tokove mečeva mogli ste da pratite uživo na našem portalu.

Kraj utakmica

90+3. minut - GOOOOL! Novi gol Nkunkua za Lajpcig, dok je Malen ublažio poraz "Milionera" u Lisabonu - 1:3!

87. minut - GOOOOL! Žunior Mesijas je dao zlata vredan gol na "Metropolitanu" - "Rosoneri" vode protiv Atletika - 0:1

81. minut - GOOOOL! Mreža Dortmunda se zatresla po treći put, strelac je bio Poro, nakon promašenog jedanaesterca Pedra Gonsalveša - 3:0!

76. minut - GOOOOL! Žezus je postigao gol, preokret Mančester sitija - 2:1!

75. minut - Emre Džan je zaradio crveni karton, Borusija pred nemogućom misijom u Lisabonu.

73. minut - Veliku šansu propustio je Nejmar, borba "prsa u prsa" na "Etihadu".

70. minut - GOOOOL! Salah je udvostručio vođstvo Liverpula, na dodavanje Hendersona - 2:0!

63. minut - GOOOOL! Sterling je postigao izjednačujući gol protiv PSŽ-a, na asistenciju Žezusa - 1:1 na "Etihadu"!

56. minut - GOOOOL! Karim Benzema je strelac, Real se "šeta" kroz Tiraspolj - 0:3!

52. minut - GOOOOL! Tijago Alkantara je postigao pogodak protiv Porta, "bezbrižni" Liverpul vodi - 1:0!

50. minut - GOOOL! Mbape je postigao vodeći gol u Mančesteru, PSŽ vodi - 0:1!

46. minut - Počela su druga poluvremena.

Kraj prvih poluvremena

45. minut - GOOOOL! Real je povisio na 2:0 u nadoknadi, preko Krosa, dok je Lajpcig postigao i četvrti pogodak, ponovo Forsberg!

39. minut - GOOOOL! Novi pogodak Pedra Gonsalveša, Sporting je duplirao vođstvo protiv kluba iz Dortmunda - 2:0 je na stadionu "Žoze Alvelade".

38. minut - Sadio Mane je postigao gol protiv Porta, ali je on poništen zbog ofsajda.

33. minut - Gundogan je pogodio stativu, nakon odbijene lopte, Navas i PSŽ su "preživeli".

30. minut - GOOOOL! Pedro Gonsalveš je postigao vodeći gol za Sporting protiv "desetkovane" Borusije - 1:0! Ujedno, Alaba je postigao pogodak za Real, koji vodi u Moldaviji protiv Šerifa, minimalnim rezultatom (0:1).

27. minut - GOOOOL! Potpuna dominacija Nemaca, Andre Silva je povisio na 3:0, Klub Briž je, izgleda, položio oružje već nakon pola časa igre.

22. minut - Polovina igre u prvom poluvremenu, mreže miruju, osim u Belgiji.

17. minut - GOOOOL! Forsberg je duplirao prednost Lajpciga sa "bele tačke", Belgijanci u nokdaunu - 0:2!

12. minut - GOOOOL! Prvi pogodak na mečevima od 21 gas postigao je Nkunku, Lajpcig vodi u Belgiji!

5. minut - Veliku šansu propustio je Mančester siti na "Etihadu", još uvek traje početno ispitivanje snaga.

1. minut - Počele su utakmice.

Počeli su mečevi

Derbi večeri igra se na "Etihadu", gde će Mančester siti pokušati da se revanšira PSŽ-u za poraz u prestonici Francuske (0:2). U okviru grupe A, sastaju se još Klub Briž i Lajpcig, a taj duel može dati odgovor ko od ova dva kluba će uspeti da izbori evropsko proleće.

Uzbuđenja se očekuju i na "Metropolitanu", gde Atletiko dočekuje Milan, dok će rasterećeni Liverpul na "Enfildu" ugostiti Porto, srpskog veziste Marka Grujića.

Veliki broj golova očekuje se u Lisabonu, gde će snage odmeriti Sporting i Dortmund, dok u Moldaviji vlada prava euforija. Ovosezonski hit elitnog takmičenja, ekipa Šerifa dočekuje madridski Real, a aktuelni prvak Moldavije pokušaće da ponovi senzaciju sa "Bernabeua", kada je "šokirao" Madriđane trijumfom od 2:1.