PREOKRET PA GOLEADA U LUČANIMA! Zvezda brojala do pet!

21.11.2021

14:41

Fudbaleri Crvene zvezde i Mladosti iz Lučana odigrali su utakmicu u okviru 16. kola Linglong Superlige Srbije.

Zanimljiv meč odigrali su fudbaleri lučanske Mladosti i Crvene zvezde. Neočekivano vođstvo Mladosti za šok na početku utakmice, a zatim preokret i goleada.

Igrao se 8. minut kada je napadač Mladosti, Bojović zatresao mrežu Zorana Popovića.

Slavlje igrača Zvezde

Izjednačila je Zvezda preko Kataija, igrao se 30. minut. To je ujedno bio i rezultat prvog poluvremena.

A onda, u drugom poluvremenu sledi potop domaćina..

Prvo je Katai preokrenuo u 53. minutu za preokret, da bi već u 59. sjajnom asistencijom uposlio Kangu koji povisuje na 3:1.

Slavlje Kange

Zvezda znatno ozbiljnija i motivisanija u drugom delu, Lučancima prosto nije dozvolila da dišu.

Igrao se 61. minut kada je Mirko Ivanić tukao glavom, a lopta se uz dosta sreće zakoprcala u mreži rivala. I to nije bilo sve, pravu simultanku rešio je da kruniše het-trikom Aleksandar Katai koji u 65. minutu postavlja konačnih 5:1 za crveno-bele.

Sjajna uvertira srpskog šampiona pred odlučujući evropski meč sa Ludogorecom.