SENZACIJA U BUNDESLIGI: Bavarska mašinerija ponovo ZARIBALA! (VIDEO)

19.11.2021

21:47

Fudbaleri Bajerna poraženi su od Augzburga u 12. kolu Bundeslige rezultatom 2:1 (2:1).

Već u 36. minutu na semaforu je stajalo 2:0, a strelci sa domaće bili su Pedersen u 23. i Han u 36. minutu utakmice. Pogodak nade za Bavarce dao je Levandovski u 38, ali oni do kraja nisu uspeli da izbegnu poraz.

Minhenski velikan je još uvek na čelu nemačkog prvenstva sa 28 bodova, dok je Augzburg pobegao iz zone ispadanja, a u dosadašnjem toku sezone sakupio je 12 poena.

Bajern sezonu nastavlja već u utorak gostovanjem Dinamu u Kijevu u okviru 5. kola grupe E Lige šampiona.