OBRAZI BRIDE OD NEZAPAMĆENE BRUKE: Albanija ŠOKIRALA Srbiju!

13.11.2021

15:04

Omladinska reprezentacija Srbije razočarala je čitavu naciju.

Fudbaleri Srbije

Omladinci Srbije odigrali su na domaćem terenu 2:2 protiv Albanije, iako su pred sam kraj meča imali vođstvo od 2:0.

Orlići posle dva odigrana kola imaju četiri osvojena boda.

Srbija je povela golom fudbalera Crvene zvezde Nikole Mituljikića u 42. minutu, pa se sa rezultatom 1:0 otišlo na veliki odmor. Motika je bio u ulozi asistenta.

Mituljikića je u nastavku zamenio drugi fudbaler Zvezde, Marko Lazetić, i upravo je on u 77. minutu povisio na 2:0.

Albanija je u 82. minutu dobila penal, nakon što je Krsmanović igrao rukom. Ipak, sjajni golman Lukić nogom brani udarac Točija.

Činilo se da je to bila poslednja šansa za goste da se vrate u igru, ali je u narednih nekoliko minuta usledio pravi šok.

Nerguti je u razmaku od 84. do 88. minuta postigao dva gola i šokirao Srbiju.