SERIJA A: Napoli kiksnuo u dresu Maradone, Lacio počistio Salernintanu (VIDEO)

07.11.2021

19:01

U standardnom terminu od 18 sati u nedelju odigrane su dve utakmice 12. kola italijanske Serije A.

Sergej Milinković-Savić i Ćiro Imobile u dresu Lacija

U Napulju je bilo iznenađujićih 1:1 u duelu Napolija i Verone, a domaćin je u čast Dijega Armanda Maradone nosio posebno dizajnirane dresove, ali ni to im nije pomoglo da ostvari pobedu. Već u 13. minutu Đovani Simeone nastavio je svoj "teror" u Seriji A i novim golom doneo vođstvo Veroni.

Ipak, pet minuta kasnije Đovani Di Lorenco izjednačio je rezultat i tako, ispostaviće se, postaviti i konačan rezultat iako je Verona završila meč sa dva igrača manje zbog isključenja Bese u 88. minutu i Kalinića u trećem minutu nadoknade vremena.

U Rimu Lacio je golovima Ćira Imobilea, Pedra i Luisa Alberta savladao Salernintanu sa 3:0. Sergej Milinković Savić odigrao je meč do 78. minuta.