TRESLA SE SVLAČIONICA: Otkriveno šta se desilo na POLUVREMENU meča Crvena zvezda - Midtjiland! (VIDEO)

07.11.2021

12:04

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su od Midtjilanda u Beogradu sa 1:0, a sada su isplivala dešavanja iz svlačionice.

Detalj sa meča Crvena zvezda - Midtjiland

Crvenu zvezdu će dugo boleti ovaj poraz, a pobeda im je osiguravala evropsko proleće.

Ključni momenat utakmice dogodio se u 12. minutu kada je Miloš Degenek dobio direktan crveni karton i ostavio saigrače na cedilu.

Midtjiland je poveo u 56. minutu kada je posle slobodnog udarca Evandera lopta pogodila Gelora Kangu i završila u mreži Milana Borjana.

Trener Danske razdrmao igrače na poluvremenu

Prethodno je na pluvremenu u svlačionici trener Midtjilanda Bo Hendriksen održao govor igračima uz psovke i motivisao ih da igraju bolje.

- Mi ne možemo da imamo bolju je*enu šansu nego sad. Nastavite da pritiskate i strpljenje. Razvucite ih po terenu razbijte. Treba nam jeb*ena pobeda- rekao je trener danske ekipe.