LOŠE VESTI ZA ZVEZDU: Goleada u Portugalu ZAKOMPLIKOVALA život crveno-belima!

04.11.2021

21:53

Fudbaleri Brage su ubedljivo slavili protiv Ludogoreca sa 4:2, u okviru Grupe F Lige Evrope u kojoj se nalazi i Crvena zvezda.

Fudbaleri Crvene zvezde

Braga je tako zauzela prvo mesto u grupi ispred Crvene zvezde koja je poražena u Beogradu od Midtjilanda sa 0:1.

U Portugalu je viđeno čak šest golova, od koji su četiri delo domaćih.

Braga je povela golom Al Musratija na asistenciju Orte u 25. minutu, da bi Sotiriu doneo izjednačenje Ludogorecu samo 8 minuta kasnije.

Fudbaleri Brage

Nije se dugo čekalo ni na novo vođstvo domaćih, ovog puta je precizan Madeiros, da bi Galeno pred finiš prvog poluvremena takoreći rešio pitanje pobednika.

Bili su ofanzivniji Portugalci i u nastavku, a poker su kompletirali u 73. minutu kada je Gonzales pogodio za 4:1, da bi Plastun u 79. smanjio i postavio konačan rezultat.

Braga je posle 4. kola stekla dva boda prednosti u odnosu na Crvenu zvezdu, ali i dalje sve otvoreno.