GOL, PA STREPNJA: Amsterdam ZANEMEO zbog Tadića!

03.11.2021

22:10

Fudbaleri Ajaksa savladali su Borusiju u Dortmundu sa 3:1, posle preokreta, u 4. kolu grupne faze Lige šampiona.

Kapiten Ajaksa Dušan Tadić

Izjednačujući pogodak za "Kopljanike" postigao je Dušan Tadić, koji je u 72. minutu iskoristio smušenu reakciju odbrane "Milionera".

Ipak, prilikom postizanja pogotka, Srbin se "zakucao" u stativu, što je zabrinulo navijače velikana sa stadiona "Johan Krojf".

Srećom po Ajaks, ali i reprezentaciju Srbije, Tadić se nije ozbiljnije povredio, a gost je u nastavku susreta iskoristio prednost igrača više (Humels isključen u prvom poluvremenu), pa je stigao do četvrte pobede u elitnom takmičenju.