PIKSI TRLJA DLANOVE PRED PORTUGAL: Sjajne vesti za Srbiju pred KLJUČNI meč u Lisabonu!

03.11.2021

21:44

Fudbaleri Fulama su razbili ekipu Blekburna u okviru 16. kola Čempionšipa sa 7:0, a strelac drugog gola na meču je bio srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović.

Mitrović ponovo obradovao Piksija

Mitrović je nastavio sjajan golgeterski učinak i postigao 19. gol na 16 mečeva.

Novi pogodak je postigao u 19. minutu na asistenciju Žana Mišela Serija. Srpski napadač je posle kornera zakucao loptu u mrežu glavom.

Igrao je do 67. minuta, a potom je otišao na zasluženi odmor. Ovo su sjajne vesti za Dragana Stojkovića Piksija koji će u meču sa Portugalom koji se igra 14. novembra imati pravog Aleksandra Mitrovića.

Mrežu domaćih je već načeo Kebano u 6. minutu meča, da bi Mitrović povećao na 2:0, a onda je usledila kanonada Fulama.

Pogađali su Kebano još jednom, a dvostruki strelci su bili i Vilson i Rodrigo.